EUROWATER, spol. s r.o.

EUROWATER, spol. s r.o.

Společnost EUROWATER (Silhorko-Eurowater) se od roku 1936 věnuje vývoji, výrobě a dodávkám spolehlivých průmyslových úpraven vod, což zahrnuje kompletní řešení pro širokou škálu průmyslových a aplikačních oblastí. Její úpravny vod jsou známé svou kvalitou, dlouhou životností a vysokou spolehlivostí provozu. Její tým disponuje hlubokými znalostmi v oblasti úpravy vody, jak teoretickými, tak praktickými, a využívá osvědčené a uznávané technologie a komponenty.

Mezi nejdůležitější položky portfolia standardních produktů EUROWATER patří tlakové filtry (standardní a nerezové), změkčovače, automatické iontoměničové demineralizátory, mixbedy, reverzní osmózy (standardní, kompaktní a dvoustupňové), elektrodeionizační zařízení a odplyňovače.

V oblasti vodíkových technologií se společnost specializuje na dvě standardní oblasti použití upravené vody: demineralizovaná voda pro elektrolytické procesy a upravená voda pro chladící systémy. Pro obě tyto oblasti má k dispozici standardizovaná řešení, která byla úspěšně implementována v různých výrobních provozech, jako například Hydrogenics/Cummins, Stiesdal PtX Technologies a Hydrogen Pro.

Společnost EUROWATER může díky své celoevropské skupině sdílet zkušenosti a spolupracovat se svými kolegy z Dánska, Belgie, Norska a Německa, kde řada jejich zařízení pro úpravu vody již úspěšně slouží v konkrétních projektech.

Tomáš Veverka, Sales and Operations Manager
EUROWATER, spol. s r.o.
Ovčárecká 499, 280 02 Kolín - Sendražice, Czech Republic
Mobil: +420 774 578 560
E-mail:
www.eurowater.cz