Eaton

Eaton

Eaton je společnost zabývající se inteligentním řízením energie, jejímž cílem je zlepšovat kvalitu života a chránit životní prostředí pro obyvatele na celém světě. Řídíme se naším závazkem podnikat správně, pracovat udržitelně a pomáhat našim zákazníkům hospodařit s energií ─ dnes i v budoucnu. Využíváním globálních trendů růstu elektrifikace a digitalizace urychlujeme přechod naší planety na obnovitelnou energii, pomáháme řešit nejnaléhavější světové výzvy v oblasti řízení energie a děláme, co je nejlepší pro naše zúčastněné strany a celou společnost.

Jsme společnost zabývající se řízením energie, ale co je důležitější - to, co děláme, zlepšuje kvalitu života a životního prostředí. Naše výrobky, technologie a služby mění svět. Společnost Eaton byla založena v roce 1911 a již téměř sto let je kótována na newyorské burze. V roce 2021 jsme vykázali tržby ve výši 19,6 miliardy dolarů a našim zákazníkům sloužíme ve více než 170 zemích. Pro více informací navštivte webové stránky www.eaton.com. Sledujte nás na Twitteru a LinkedIn.

Pomáháme našim zákazníkům řešit jejich největší výzvy v oblasti řízení energie prostřednictvím našich předních elektrických, leteckých, hydraulických a automobilových produktů a služeb. Zaměřujeme se na vynikající výrobu a na poskytování inovativních produktů, díky nimž jsou naši zákazníci úspěšnější. Naše široká škála produktů se nachází v průmyslových odvětvích po celém světě, chrání lidi a majetek a zároveň zvyšuje produktivitu a efektivitu.

Eaton poskytuje nová technologická řešení pro systémy palivových článků, zejména pro dodávání vzduchu a paliva, a výkonovou elektroniku pro distribuci elektrické energie a konverzi DCDC.

 

Kontakt:

Petr Kohout

Eaton European Innovation Center

Bořivojova 2380, 252 63 Roztoky

+420 720 207 974

www.eaton.com/cz/cs-cz.html/